Layout Builder Widget (8.x-1.5) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Revert to defaults
tr: Varsayılana geri döndür.

en: Hidden
tr: Gizli

en: About
tr: Hakkında

en: Discard changes
tr: Değişiklikleri at

en: Shown
tr: Görünür

en: Layout Builder
tr: Yerleşim Oluşturucu

en: Layout Builder Widget
tr: Yerleşim Oluşturucu Arayüz Nesnesi

en: A field widget for Layout Builder.
tr: Yerleşim Oluşturucu için bir alan arayüz nesnesi.

en: Show content preview
tr: İçerik önizlemesini göster
