Layout Builder Widget (8.x-1.6) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Revert to defaults
fa: بازگردانی به حالت پیش‌فرض

en: Hidden
fa: پنهان

en: About
fa: درباره

en: Layout Builder
fa: ابزار چینش صفحه

en: Layout Builder Widget
fa: جعبه ابزار چینش صفحه
