Layout Config Block (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Label
bg: Заглавие

en: Region
bg: Област на сайта

en: Block
bg: Блокирай

en: Blocks
bg: Блокове
