Layout Config Block (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Region
bn: অঞ্চল

en: Block
bn: ব্লক

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
