Layout Config Block (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Regions
bo: ཁུལ་ཁོངས།
