Layout Config Block (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Label
cs: Popisek

en: Block
cs: Blok

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Blocks
cs: Bloky

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Regions
cs: Regiony

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
