Layout Config Block (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Region
gl: Área

en: Layout
gl: Disposición

en: Block
gl: Bloque

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Blocks
gl: Bloques

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información
