Layout Config Block (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Label
kk: Атауы

en: Region
kk: Аумақ

en: Block
kk: Блок

en: Blocks
kk: Блоктар
