Layout Config Block (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Region
ta: பகுதி

en: Block
ta: பெட்டி

en: Blocks
ta: பகுதி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி
