Layout Config Block (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Region
eo: Regiono

en: ID
eo: Identigilo

en: Block
eo: Bloko

en: Blocks
eo: Blokoj
