Layout Config Block (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Label
es: Etiqueta

en: Region
es: Región

en: Layout
es: Diseño

en: Block
es: Bloque

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Blocks
es: Bloques

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: About
es: Acerca de

en: Regions
es: Regiones

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
