Layout Config Block (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Label
et: Nimetus

en: Region
et: Regioon

en: Layout
et: Paigutus

en: Block
et: Plokk

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Blocks
et: Plokid

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Regions
et: Regioonid
