Layout Config Block (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Region
eu: Atal

en: ID
eu: IDa

en: Block
eu: Blokea

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz
