Layout Config Block (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Label
hu: Címke

en: Region
hu: Régió

en: Layout
hu: Elrendezés

en: ID
hu: Azonosító

en: Block
hu: Blokk

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Regions
hu: Régiók
