Layout Config Block (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Label
ka: სათაური

en: Region
ka: რეგიონი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Blocks
ka: ბლოკები
