Layout Config Block (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Label
km: ស្លាក

en: Region
km: តំបន់

en: Block
km: ប្លុក

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី
