Layout Config Block (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
