Layout Config Block (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Label
lt: Etiketė

en: Region
lt: Sritis

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Block
lt: Blokas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Blocks
lt: Blokai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Regions
lt: Regionai
