Layout Config Block (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Label
lv: Etiķete

en: Region
lv: Reģions

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Block
lv: Bloks

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Blocks
lv: Bloki

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par
