Layout Config Block (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Region
mn: Бүс

en: Block
mn: Хавтан

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
