Layout Config Block (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Label
ne: लेबल

en: Region
ne: क्षेत्र

en: ID
ne: परिचय

en: Block
ne: ब्लक

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा
