Layout Config Block (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Label
ro: Etichetă

en: Region
ro: Regiune

en: Layout
ro: Prezentare

en: Block
ro: Bloc

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre
