Layout Config Block (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Label
ru: Метка

en: Region
ru: Область

en: Layout
ru: Макет

en: Block
ru: Блок

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Blocks
ru: Блоки

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Regions
ru: Области
