Layout Config Block (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Label
sl: Oznaka

en: Region
sl: Regija

en: Layout
sl: Postavitev

en: Block
sl: Blok

en: Blocks
sl: Bloki

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
