Layout Config Block (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Region
sq: Sektori

en: Block
sq: Bllokuar

en: Blocks
sq: Blloqet

en: About
sq: Informacione
