Layout Config Block (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Label
ug: بەلگە

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: About
ug: ھەققىدە
