Layout Config Block (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Label
ur: عنوان

en: Region
ur: علاقہ

en: ID
ur: شناخت

en: Block
ur: بلاک

en: Blocks
ur: بلاکس
