Layout Config Block (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Label
vi: Nhãn

en: Region
vi: Vùng

en: Layout
vi: Bố cục

en: ID
vi: Mã

en: Block
vi: Khối

en: Blocks
vi: Khối

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Regions
vi: Các vùng
