Layout builder library (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Layout
ro: Prezentare

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet

en: Discard changes
ro: Renunțare la modificări
