Layout builder library (8.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: ID
th: ไอดี

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Discard changes
th: ยกเลิกการเปลี่ยนแปลง
