Layout builder library (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Layout
ja: レイアウト

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Bundle
ja: バンドル

en: Discard changes
ja: 変更を破棄

en: Save layout
ja: レイアウトを保存

en: The layout has been saved.
ja: レイアウトを保存しました。

en: Add layout
ja: レイアウトを追加
