Layout builder library (8.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Entity type
da: Entity-type

en: Discard changes
da: Fortryd ændringer

en: Save layout
da: Gem layout

en: The layout has been saved.
da: Layoutet er blevet gemt.

en: Add layout
da: Tilføj layout

en: @entity being viewed
da: @entity som vises
