Layout builder library (8.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Layout
et: Paigutus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum

en: Discard changes
et: Tühista muudatused

en: Entity Type
et: Olemite tüübid
