Layout builder library (8.x-1.0-beta3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
