Layout builder library (8.x-1.0-beta3) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts
