Layout builder library (8.x-1.0-beta3) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: ID
sr: ИД

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет
