Layout builder library (8.x-1.0-beta4) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα
