Layout builder library (8.x-1.0-beta4) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
