Layout builder library (8.x-1.0-beta4) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ
