Layout builder library (8.x-1.0-beta5) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Discard changes
sv: Ignorera ändringar

en: Save layout
sv: Spara layout

en: The layout has been saved.
sv: Layouten har sparats.

en: Add layout
sv: Lägg till layout
