Layout builder library (8.x-1.0-beta4) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Save
id: Simpan

en: Layout
id: Tata letak

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Bundle
id: Bundel

en: Discard changes
id: Membuang perubahan
