Layout Paragraphs (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን
