Layout Paragraphs (1.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Update
bn: আপডেট

en: About
bn: সম্পর্কে
