Layout Paragraphs (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje
