Layout Paragraphs (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu
