Layout Paragraphs (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Remove
es: Eliminar

en: Disabled
es: Desactivado

en: Edit
es: Editar

en: Search
es: Buscar

en: Save
es: Guardar

en: Update
es: Actualizar

en: Create New
es: Crear una nueva

en: Choose type
es: Elegir tipo

en: About
es: Acerca de

en: Behaviors
es: Comportamientos

en: Edit @type
es: Editar @type

en: all languages
es: todos los idiomas

en: Layout Configuration
es: Configuración del Diseño

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
es: Reproducción recursiva detectada cuando se representa la entidad @entity_id @entity_type. Abortando representación.

en: Confirm removal
es: Confirmar la eliminación
