Layout Paragraphs (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Disabled
et: Keelatud

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Save
et: Salvesta

en: Update
et: Uuenda

en: About
et: Programmist

en: Edit @type
et: Muuda @type

en: all languages
et: kõik keeled
