Layout Paragraphs (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: About
gl: Información

en: all languages
gl: todos os idiomas
