Layout Paragraphs (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Save
hu: Mentés

en: Update
hu: Frissítés

en: About
hu: Leírás

en: Behaviors
hu: Viselkedések

en: Edit @type
hu: @type szerkesztése

en: all languages
hu: minden nyelv

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
hu: @entity_type típusú @entity_id entitás megjelenítése megszakítva, mert az önmagára visszaható (rekurzív).

en: Confirm removal
hu: Eltávolítás megerősítése
