Layout Paragraphs (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх
